Porovnání cen-vyhledat nejlepší cenu zboží:


K porovnání cen zboží v zahraničí a u nás můžete použít nejlepší český porovnávač cen je Heureka. Kromě nejpodrobnějšího porovnání cen prakticky veškerého zboží dostupného v internetových obchodech zde najdete hodnocení e-shopů, recenze zákazníků, kteří koupili vyhlédnuté zboži před vámi a také graf vývoje ceny konkrétního zboží, nejvyší a nejnižší aktální cenu. Dale na Heurece najdete aktuální nabídky zboží ve slevě a v neposlední řadě i slevové kupóny do některých e-shopů.

Doporučení při vyhledávání: v některém internetovém obchodu si vyberte položku zboží a opište nebo ještě lépe zkopírujte typové značení zboží viz př: hledáte-li chladnička Zanussi ZRB 334 PW, zkopírujjte "ZRB 334 PW", pokud se žádné zboží nezobrazí, zkuste rozšířit výraz na "Zanussi ZRB 334 PW". Protože ve vyhledavači mohou hrát roli mezery v označení, čím kratší označení bude, tím menší je pravděpodobnost chyby. Některé vyhledavače jsou natolik inteligentní, že rozpoznají zboží bez ohledu jak jsou mezery v označení zboží uvedeny, ale pokud se vám požadované zboží nezobrazí, pokuste si pohrát s mezerami sami (mezery vložit nebo naopak vypustit).

Vyhledat kurzy deviz a valut:

        

Přehled vyhledávacích serverů:

Česká republika:

seznam českých vyhledávacích serverů je sestaven podle statistik návštěvnosti, což ale ještě nemusí znamenat, že toto pořadí odpovídá kvalitě vyhledávání. Kvalitu si můžete rychle ověřit tím způsobem, že vyzkoušíte zadané zboží vyhledat ve všech vyhledávačích.

Německo:

Slovensko:

USA:

Francie:

Velká Británie:

Kanada:

Polsko:

Maďarsko:

Švýcarsko:

Rakousko:

Rusko:

eBay:

V případě, že z nějakého důvodu vyhledávací formulář neposkytne uspokojující výsledky, můžete použít přímý odkaz na stránky hyhledávacích serverů-nejnižší ceny.

největší on-line nabídka zájezdů více jak 250 předních českých cestovných kanceláří
neustále aktualizovaná nabídka zájezdů LAST MINUTE zde

NAHORU